Extreme Muscle

Dřete se v posilovně, ale vaše svalstvo stagnuje a odmítá růst? Možná je na čase svůj progres podpořit kvalitním a účinným doplňkem stravy, který vám umožní zefektivnit vaše úsilí a dostat z vaší práce maximální výsledky. Extreme Muscle NOX3 představuje ideální řešení. Jde o velmi účinný přípravek podporující růst a zachování svalové tkáně. Zlepšuje tvorbu hmoty, nárůst síly a má také velmi příznivý vliv na zvýšení energie a výdrže. V neposlední řadě vám tento doplněk stravy pomůže rychleji a lépe regenerovat svaly.

Tento nový preparát využívá nejnovějších vědeckých poznatků a je vytvořen na čistě přírodním základě, takže je organismu prospěšný bez vedlejších nežádoucích účinků. Látky, které tento suplement obsahuje, velmi prospěšně působí na organismu, zrychlují regeneraci při jeho enormní zátěži v těžkém tréninku a samozřejmě napomáhají k maximalizaci svalového růstu.

Co přípravek obsahuje?

V přípravku Extreme muscle se nachází směs účinných aminokyselin. Arginin Alfaketoglutarát a Arginin Ketoisokaproát působí na odbourávání tělesného tuku, výrazně zvyšují fyzickou sílu a nárůst svalové hmoty, zlepšují a urychlují regeneraci svalstva poškozeného tréninkem a zvyšují v těle hladinu růstového hormonu. Dále přípravek obsahuje L-Arginin monohydrát zpomalující úbytek svalové hmoty a napomáhající uzdravení namožených svalů. Fosforečnan vápenatý a draselný dodávají organismu nezbytné živiny, neocenitelné při tvrdém tréninku, které posilují namáhané tělo. A nakonec L-citrulin, který má za úkol zmírňovat únavu a působí léčivě na zatěžovaný organismus.

Jak užívat Extreme Muscle

Doplněk stravy Extreme Muscle je určen pro dospělé ženy i muže. Neobsahuje žádné anabolické steroidy a funguje na čistě přírodní bázi. Tento přípravek je určen pouze jako doplněk a nemůže žádným způsobem nahradit zdravou a kompletní stravu, která je hlavním předpokladem účinnosti tohoto preparátu. Doporučené dávkování je 3 až 6 tablet dvakrát denně, vždy půl hodiny před jídlem. Je vhodné zvýšit také příjem tekutin, a to minimálně na 2 litry denně. Při správném použití se první účinky projevují již po 30 minutách od požití; do 14 dnů se pak mohou dostavit první viditelné výsledky na nárůstu svalové hmoty.